4
4 חוות דעת
 
 
 
 
 
סיטי סנטר טסט לרכב בע"מ
 
 
 
 
 
 
077-7785705
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
ברוכים הבאים למכון סיטי סנטר טסט לרכב. כבר למעלה מ- 40 שנה שאנו משמשים כמעבדה מוסמכת ואמינה לבדיקת רכבים לפני קנייה, לפני מכירה, לאחר תאונה או לאחר הורדה מהכביש. אנו פועלים באישור משרד התחבורה ובפיקוח מכון התקנים, ומעמידים לרשות לקוחותינו צוות מקצועי ומיומן של בוחנים מורשים מטעם משרד התחבורה. בנוסף לשירותינו בתחום בדיקת הרכבים, אנו מורשים להטבעת מספרי מנוע, מספרי שלדה ומסגרות בטיחות על-גבי טרקטורונים.

ברשותנו ידע נרחב, טכנולוגיה מתקדמת וציוד ייחודי, המאפשרים לתת מענה ופתרונות לבעלי כלי רכב מכל הסוגים: רכבים פרטיים, רכבי 4X4, מיניבוסים, טרקטורונים, מוניות, רכבי יוקרה ורכבי אספנות. הרמה הגבוהה של השירות באה לידי ביטוי הן מבחינה מקצועית והן מבחינת כמות כוח האדם, המתאימה לצורך ביצוע פעולות אלו.

אנו פועלים עם רישיון לפי צו הפיקוח על מצרכים ושירותים (מוסכים ומפעלים לכלי רכב) ועובדים לפי התקנות הבאות:
תקנה 309 – רכב שעבר תאונה ובגינה נפגעה מערכת הבטיחות ושמאי קבע את ירידת ערכו, חייב לקבל אישור מעבדה על-פי תקנה 309 של משרד התחבורה. ברשותנו הסמכות להכשיר רכב לקבלת אישור לפי הקריטריונים שקבע המשרד.
תקנה 308 – לרכב שהורד מהכביש על-ידי גורם משטרתי או שמאי, ושחלה לגביו הגבלת שימוש הורדה מהכביש, יש לבצע בדיקת מעבדה, המכשירה את הרכב לעלות שוב על הכביש. ביכולתנו לבצע את כל הבדיקות הנדרשות לפי הקריטריונים של משרד התחבורה ובפיקוח מכון התקנים הישראלי.

צוות המומחים של סיטי סנטר טסט ישמח לעמוד לרשותכם! צרו קשר לקבלת ייעוץ ושירות ברמה הגבוהה ביותר: 077-7785705.
 
תעודות הסמכה - סיטי סנטר טסט לרכב